loading
TANIO, SZYBKO, BEZPROBLEMOWO

TYLKO U NAS

DOSTAWA ZA DARMO

przy zakupie min. 5 sztuk za
kwotę min. 1500 zł i płatności
przelewem na konto

Przyjmujemy płatności
w kryptowalutach
Sprawdź
linia/
Koszyk
Koszyk
Wyszukiwarka:  
Szukaj
Koszyk
Koszyk
go up
linia
Koszyk
koszyk
szukaj
Koszyk
Koszyk
szukaj
Płać mniej kryptowalutą!
Płatność kryptowalutą
-=  O U T L E T  =-
 Jeśli szukasz podzespołów do zestawu PC - skorzystaj z naszego KONFIGURATORA

Światłowody- Patchcordy

odswież filtr
Pokaż:
Sortowanie wg:
Dostępność:   ?  
Producent:
Ustaw zakres cen:
 
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 10M (54347)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-LC / UPC MM 50 / 125 OM4 10M

kod: 54347 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543475
cena: 77
netto: 62.60zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 70M (54086)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM 9 / 125 G652D 70M

kod: 54086 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540863
cena: 77
netto: 62.60zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 80M (54087)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM 9 / 125 G652D 80M

kod: 54087 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540870
cena: 82
netto: 66.67zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 10M (54356)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-SC / UPC MM 50 / 125 OM4 10M

kod: 54356 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543567
cena: 82
netto: 66.67zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 10M (54352)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-SC / UPC MM 50 / 125 OM4 10M

kod: 54352 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543529
cena: 82
netto: 66.67zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 100M (54089)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM9 / 125 G652D 100M

kod: 54089 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540894
cena: 89
netto: 72.36zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5M (1441)
Extralink

1:4 PLC SPLITTER FTTH SC / APC 900UM 1.5M

kod: 1441 | gwarancja: nie dotyczy
cena: 90
netto: 73.17zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 90M (54088)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM 9 / 125 G652D 90M

kod: 54088 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540887
cena: 91
netto: 73.98zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC MESSAGE SIMPLEX 100M (54220)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC MESSAGE SIMPLEX 100M

kod: 54220 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542201
cena: 91
netto: 73.98zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5M (1439)
Extralink

1:8 PLC SPLITTER FTTH SC / APC 900UM 1.5M

kod: 1439 | gwarancja: nie dotyczy
cena: 92
netto: 74.80zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PRZEWODY DAC UBIQUITI UDC-1 (SFP+ - SFP+; 1M; KOLOR CZARNY)
UBIQUITI

PRZEWODY DAC UDC-1 (SFP+ - SFP+ ; 1M; KOLOR CZARNY)

kod: UDC-1 | gwarancja: 12 miesięcy gwarancji | EAN: 817882020527
cena: 94
netto: 76.42zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 120M (54090)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM9 / 125 G652D 120M

kod: 54090 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540900
cena: 102
netto: 82.93zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 50M (54030)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-LC / UPC MM 50 / 125 OM2 50M

kod: 54030 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540306
cena: 113
netto: 91.87zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 50M (54083)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-LC / UPC MM 50 / 125 OM3 50M

kod: 54083 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540832
cena: 113
netto: 91.87zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 140M (54091)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM9 / 125 G652D 140M

kod: 54091 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540917
cena: 118
netto: 95.93zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
KABEL SFP+ (DAC) UBIQUITI UDC-3
UBIQUITI

KABEL SFP+ (DAC) UDC-3

kod: UDC-3 | gwarancja: 12 miesięcy gwarancji | EAN: 817882020541
cena: 119
netto: 96.75zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PRZEWODY DAC UBIQUITI UDC-2 (SFP+ - SFP+; 2M; KOLOR CZARNY)
UBIQUITI

PRZEWODY DAC UDC-2 (SFP+ - SFP+ ; 2M; KOLOR CZARNY)

kod: UDC-2 | gwarancja: 12 miesięcy gwarancji | EAN: 817882020534
cena: 120
netto: 97.56zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 160M (54092)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM9 / 125 G652D 160M

kod: 54092 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540924
cena: 131
netto: 106.50zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 200M (54094)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM9 / 125 G652D 200M

kod: 54094 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540948
cena: 162
netto: 131.71zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 180M (54093)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / APC SM9 / 125 G652D 180M

kod: 54093 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540931
cena: 170
netto: 138.21zł
Dostępność:

u Ciebie: na wtorek
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
NETGEAR AXC7610-10000S 10M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
NETGEAR

AXC7610-10000S 10M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

kod: AXC7610-10000S | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 606449129809
cena: 1 010
netto: 821.14zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
 
telefon
telefon
email
kliknij tutaj

nasze emaile:

(możesz je zaznaczyć i skopiować)

biuro@kombo.krakow.pl
zamowienia@kombo.krakow.pl
serwis@kombo.krakow.pl
czat
kliknij tutaj
facebook
kombo.sklep
opinie
Sprawdź co piszą
o nas klienci


Dołożymy wszelkich starań abyś był zadowolony z zakupu w naszym sklepie.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku powstania wątpliwości prosimy o jak najszybszy kontakt.Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 543 Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań / zawarcia umowy (zgodnie z Art. 71 KC) i mają charakter informacyjny. Sklep Internetowy KomBo zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień.
czas: 0.061 sek.