loading
TANIO, SZYBKO, BEZPROBLEMOWO

TYLKO U NAS

DOSTAWA ZA DARMO

przy zakupie min. 5 sztuk za
kwotę min. 1500 zł i płatności
przelewem na konto

Przyjmujemy płatności
w kryptowalutach
Sprawdź
linia/
Koszyk
Koszyk
Wyszukiwarka:  
Szukaj
Koszyk
Koszyk
go up
linia
Koszyk
koszyk
szukaj
Koszyk
Koszyk
szukaj
Płać mniej kryptowalutą!
Płatność kryptowalutą
 Jeśli szukasz podzespołów do zestawu PC - skorzystaj z naszego KONFIGURATORA

Światłowody- Patchcordy

odswież filtr
Pokaż:
Sortowanie wg:
Dostępność:   ?  
Producent:
Ustaw zakres cen:
 
PATCHCORD EXTRALINK SM SC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 1M (EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-L)
Extralink

PATCHCORD SM SC / UPC-LC / UPC SIM 3.0MM 1M (PATCHCORD SM SC / UPC-L)

kod: EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-L | gwarancja: brak gwarancji
cena: 22
netto: 17.89zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 10M (54294)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / UPC SM 9 / 125 G652D 10M

kod: 54294 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542942
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC FC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 5M (54303)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC FC / APC-SC / APC SM 9 / 125 G652D 5M

kod: 54303 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543031
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3M (54340)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-LC / UPC SM 9 / 125 G652D 3M

kod: 54340 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543406
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 2M (54339)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-LC / UPC SM 9 / 125 G652D 2M

kod: 54339 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543390
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 5M (54318)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-FC / UPC SM 9 / 125 G652D 5M

kod: 54318 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543185
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 3M (54333)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-SC / APC SM 9 / 125 G652D 3M

kod: 54333 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543338
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 2M (54332)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-SC / APC SM 9 / 125 G652D 2M

kod: 54332 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543321
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 5M (54307)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-FC / UPC SM 9 / 125 G652D 5M

kod: 54307 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543079
cena: 23
netto: 18.70zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY A-LAN FOC-SCSC-5MMD-2 (SC - SC; 2M; KOLOR POMARAŃCZOWY)
A-LAN

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY FOC-SCSC-5MMD-2 (SC - SC; 2M; KOLOR POMARAŃCZOWY)

kod: FOC-SCSC-5MMD-2 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901738554948
cena: 24
netto: 19.51zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 10M (54319)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-FC / UPC SM 9 / 125 G652D 10M

kod: 54319 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543192
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 7M (54342)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-LC / UPC SM 9 / 125 G652D 7M

kod: 54342 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543420
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5M (54327)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-LC / UPC SM 9 / 125 G652D 5M

kod: 54327 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543277
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 2M (54282)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC - SC / APC SM 9 / 125 G652D 2M

kod: 54282 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542829
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: 2-3 dni
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 3M (54283)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC - SC / APC SM 9 / 125 G652D 3M

kod: 54283 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542836
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 5M (54334)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC LC / UPC-SC / APC SM 9 / 125 G652D 5M

kod: 54334 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543345
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 5M (54284)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC - SC / APC SM 9 / 125 G652D 5M

kod: 54284 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542843
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: 2-3 dni
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 7M (54285)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC - SC / APC SM 9 / 125 G652D 7M

kod: 54285 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542850
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: 2-3 dni
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5M (54292)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / UPC SM 9 / 125 G652D 5M

kod: 54292 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542928
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: 2-3 dni
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 7M (54293)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / APC-SC / UPC SM 9 / 125 G652D 7M

kod: 54293 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878542935
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 10M (54302)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-SC / UPC SM 9 / 125 G652D 10M

kod: 54302 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543024
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 7M (54301)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-SC / UPC SM 9 / 125 G652D 7M

kod: 54301 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878543017
cena: 25
netto: 20.33zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD A-LAN FOC-LCLC-5MMD-2
A-LAN

PATCHCORD FOC-LCLC-5MMD-2

kod: FOC-LCLC-5MMD-2 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901738554900
cena: 27
netto: 21.95zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM2 1M (54010)
Qoltec

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY QOLTEC SC / UPC-SC / UPC MM 50 / 125 OM2 1M

kod: 54010 | gwarancja: 24 miesiące gwarancji | EAN: 5901878540108
cena: 28
netto: 22.76zł
Dostępność:

Wysyłka: w 1 dzień
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX (EX.3746)
Extralink

PATCHCORD LC / UPC-LC / UPC MM 50 / 125 DUPLEX

kod: EX.3746 | gwarancja: 12 miesięcy gwarancji | EAN: 5902560363746
cena: 28
netto: 22.76zł
Dostępność:

Wysyłka: tel.
koszt wysyłki: od 18zł
do koszyka
 
telefon
telefon
email
kliknij tutaj

nasze emaile:

(możesz je zaznaczyć i skopiować)

biuro@kombo.krakow.pl
zamowienia@kombo.krakow.pl
serwis@kombo.krakow.pl
czat
kliknij tutaj
facebook
kombo.sklep
opinie
Sprawdź co piszą
o nas klienci


Dołożymy wszelkich starań abyś był zadowolony z zakupu w naszym sklepie.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku powstania wątpliwości prosimy o jak najszybszy kontakt.Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 543 Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań / zawarcia umowy (zgodnie z Art. 71 KC) i mają charakter informacyjny. Sklep Internetowy KomBo zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień.
czas: 0.429 sek.